Ogłoszenia parafialne

  • Dziś na prośbę kard. Grzegorza Rysia, Metropolity Krakowskiego po Mszy św. zbiórka do puszek na cele Świątyni Opatrzności Bożej w Warszawie, które stanowi narodowe wotum wdzięczności.
  • Kancelaria parafialna w dni powszednie zaraz po Mszy św. rannej i wieczornej.
  • Czerwiec poświęcony jest Sercu Jezusowemu, litanię odmawiamy po każdej Mszy św. 
  • W tym tygodniu przeżywać będziemy:
  • W poniedziałek (15.06) – wspomnienie bł. Jolanty.
  • W środę (17.06) – wspomnienie św. Brata Alberta Chmielowskiego.
  • W piątek (19.06) to III piątek miesiąca, po Mszy św. odmówimy Koronkę do Miłosierdzia Bożego.
  • Za tydzień III niedziela miesiąca przeznaczona jest na inwestycje parafialne. 
  • Dziękuję za ofiarę na kościół rodzinom, naszym parafiankom z rejonu VI „Centrum po stronie Rzeki” oraz za ich troskę. Na kolejną niedzielę i jej przygotowanie prosimy rejon VII – „Początek wsi od drogi bielskiej”, połączony wraz z rejonem XIII Izdebnicka części naszej parafii. 

Wszystkim życzymy wielu łask Bożych i udanego tygodnia.

Myśl

Jeśli ktoś się uważa za nieomylnego, a wskaże się mu błąd, to w akcie "obrony" zemści się siłą instynktu, a nie rozumu. | Petrus

145355
Dzisiaj: 32
Wczoraj: 31
Ten miesiąc: 917